ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 4 – Król Fergus to ojciec Meridy Walecznej. Ma drewnianą nogę odkąd stoczył walkę z ogromnym niedźwiedziem Mor'du. Bestia uciekła a Fergus marzy o rewanżu. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 5 – Królowa i matka Meridy Walecznej, tak jak przystało osobie na jej pozycji, przywiązuje dużą uwagę do dobrych manier i odpowiedniego zachowania. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 6 – Harris, Hubert i Hamish to bracia Meridy Walecznej. Chociaż mają niewielki wzrost potrafią nieźle narozrabiać. Szczególnie lubią kraść słodkie wypieki. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 7 – Królowa przy każdej nadarzającej się okazji poucza córkę co wolno a czego nie aby w przyszłości mogła godnie ją zastąpić. Król Fergus jest bardziej wyrozumiały. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 8 – Gra na lutni czy harfie zupełnie nie interesuje młodej księżniczki, niestety musi być posłuszna i uczyć się wszystkiego czego żąda królowa. Nauka dla nastolatki to straszna nuda. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 9 – Król nie ma nic przeciwko żeby córka nauczyła się walczyć. Fergus udziela jej lekcji walki na miecze, musi tylko uważać aby nie zauważyła tego królowa bo oboje wpadną w kłopoty. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek