ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na dyskotekę


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 23. Zbliża się weekend Bratz przymierza różne stroje aby wybrać właściwy na dyskotekę. Do dzieła czas aby ubranie Bratz nabrało koloru i nie zapomnijcie o długich włosach. Kolorowanki dla dzieci to dobry sposób na spędzenie czasu w domu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz Drukuj


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 24. Bliźniaczki Bratz ubrały się tak samy ale ty możesz ich ubraniom nadać różne kolory. Malowanki dla dziewczynek daj się ponieść.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz futrzaki


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 25. Malowanki dla dziewczynek do druku pomaluj dwie Bratz która twoim zdaniem założyła fajniejsze ubrania. Twórz własny album drukując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz spodnie 3/4


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 26. Jak ci się podoba takie zestawienie wybrane przez Bratz. Naszym zdaniem prezentuje się świetnie. Spodnie ¾ dobry wybór. Zamaluj obrazek kolorując użyj różnych barw wyraź siebie. Bądź kreatywna. Malowanki do druku dla dziewczynek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz kwiatuszek


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 27. Bratz jak zwykle śliczna dziewczyna jak dodatek do sukienki wybrała mały kwiatuszek. Dodaje jej uroku. Malowanki do druku dla dziewczyn zobacz inne propozycje. Może spróbuj sama coś zaprojektować. To naprawdę niezła zabawa zostań projektantką.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz fajny dzień


Kolorowanki dla dziewczynek seria Bratz nr 28. Bratz jak każda dziewczyna uwielbia zakupy. Pomaluj kolorowankę dla dzieci malowanie to świetna zabawa.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek