ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 58 – Merida Waleczna zawsze dużo czasu spędzała poza domem dzięki temu nabrała doświadczenia jak radzić sobie w takich warunkach. Teraz królowa miś słucha rad córki. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 59 – W pobliżu płynie rwący strumień. Pełno tu ryb, które dosłownie same wyskakują z wody. Merida złapała pstrąga i częstuje nim mamę. Czy aby na pewno królowa lubi surowe ryby? Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 60 – Po kilku nieudanych próbach królowa w końcu złapała pierwszą rybę. Szybko doszła do wprawy i wkrótce najadła się do syta. Merida upiekła ryby nad ogniem i również napełniła brzuszek. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 61 – Po zjedzeniu sytego śniadania królowa i córka poszły w głąb lasu. Po chwili zauważyły niebieski ognik więc zaczęły podążać jego śladem. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 62 – W pewnej chwili Merida zauważyła, że jej matka traci świadomość i coraz bardzie staje się niedźwiedziem. Szybko muszą znaleźć sposób na przywrócenie królowej ludzkiej postaci. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 63 – Niebieskie ogniki zaprowadziły Meridę do starych ruin. Od tego miejsca wiało grozą. Merida poczuła ciarki na plecach, jednak nie mogła zawrócić, czuła, że tu znajdzie rozwiązanie. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek