ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tantor i Parasol


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 70 – Tantor znalazł w obozowisku ludzi wspaniałą damską parasolkę. Oczywiście nie wie do czego to służy ale radośnie przestępuje z nogi na nogę co może wyglądać jak taniec słonia. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sztućce


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 71 – Jedna z małp znalazła pojemnik ze sztućcami do jedzenia. Wątpliwa sprawa żeby miała zamiar skorzystać z tego przy obiedzie, ale kto wie może będzie tą pierwszą. Rozwijaj swoje zdolności i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozbijanie Talerzy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 72 – Jedna z małp świetnie się bawi rozbijając talerze. Zafascynowana widokiem mnóstwa ceramicznych odłamków, sięga po kolejne naczynie i upuszcza z wysokości. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strzępy Papierów


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 73 – Rozrywanie kartek papieru na strzępy to również bardzo interesujące zajęcie dla małp. Do czego mogą służyć te sterty zapisków jak nie do zabawy. Ludzie z ekspedycji pewnie będą innego zdania niż małpy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sitko i Bańki


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 74 – Ta ciekawska małpka chwyciła w swe łapki sitko. Przy okazji machania nim na lewo i prawo pojawiły się wokół mydlane bańki co wprawiło zwierzę w prawdziwą euforię. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Okropny Widok


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 75 – Kiedy Jane dotarła na miejsce obozowiska nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła. Wszystko wyglądało tak jakby przed chwilą spadła tu bomba. Profesor jest zdecydowanie bardziej opanowany i uspokaja córkę. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek