ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Jazda na rolkach


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 36 – Jazda na rolkach to dość trudna sprawa dla początkujących. Warto założyć ochraniacze żeby uchronić się przed nieprzyjemnymi otarciami. O upadek tu nietrudno. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Myśli Franklina


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 37 – Franklin nie może przestać myśleć o baseballu. Bardzo polubił tą grę od czasu kiedy razem z innymi zwierzętami rozegrali zwycięski mecz. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Wystraszona Gąska


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 38 – Normalna gąska nie potrzebuje pływaków na skrzydłach żeby utrzymać się na wodzie. Znajoma Franklina ma jednak lęk przed wodą i nie potrafi go przełamać. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Franklin nurkuje


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 39 – Mały żółw nigdy nie bał się wody. Można powiedzieć, że umiejętność pływania nabył wraz z narodzinami. Franklin potrafi nurkować długi czas bez wynurzania się. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Półka z książkami


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 40 – Biblioteczka Franklina jeszcze nie jest imponująca, ale on dopiero niedawno nauczył się czytać. Zgromadził już kilka książek obowiązkowych w szkole i kilka, które polubił bo mają dużo obrazków. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Franklin napastnik


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 41 – Franklin lubi grać w piłkę nożną a najbardziej moment kiedy strzela gola. Właśnie ma piłkę przy nodze i zbliża się do bramki przeciwnika. Będzie miał okazję podwyższyć swój dorobek strzelonych goli. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek