ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 63


Kolorowanki do druku nr 63 Seria Ben 10 – Ben Ten pod postacią Czterorękiego ora jego siostra Gwen. Zawsze jest czas na kolorowanki i malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 64


Kolorowanki do druku nr 64 Seria Ben 10 – Ben Ten Statek Kosmiczny. Codziennie nowe kolorowanki. Zapraszamy na malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 65


Kolorowanki do druku nr 65 Seria Ben 10 – Inferno pochodzi z gorącej planety gdzie warunki panujące przyczyniły się do ewolucji tej rasy zapewniając im ochronę przed szalejącymi płomieniami. Ta rasa potrafi zapanować i ukierunkować moc drzemiącą w ogniu. Do pomalowania malowanka dla dzieci INFERNO.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 66


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Obcy Wielki Kulopłot. Jego broń to atak obrotowy oraz przed wrogami chroni go mocna skorupa. Kulopłot zwijając się w kulę może rozwinąć dużą prędkość co dodatkowo zwiększa siłę jego ataku. Kolorowanki dla dzieci z Ben Ten zbierz wszystkich kosmitów – DRUKUJ.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 67


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Obcy Szybcior jego atut to rozwijanie ogromnych prędkości. Ten kosmita potrafi poruszać się z prędkością 450 km/h. Rozwinięcie tak dużych prędkości umożliwia mu poruszanie się po pionowych ścianach oraz powierzchniach typu błoto, lód czy nawet woda. Zamaluj całego Szybciora malowanki to świetna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 68


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Tak to się wszystko zaczęło. Ben Ten będąc na wakacjach ze swoim dziadkiem i siostro znalazł Omnitrixa posiadającego moc transmutacji w obcych. Kolorowanki dla dzieci wydrukuj i odpocznij gdy twoje dzieci zajmą się malowaniem obrazków.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek