ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przerażony Tantor


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 4 – Terk to bardzo rozbrykana małpka. Wskoczył na grzbiet potulnego słonia Tantora i ciągnie go za uszy. Przerażony olbrzym głośno trąbi wyrażając swoją dezaprobatę. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maluch i Hipcio


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 5 – Mały Tarzan zjednał sobie większość zwierząt w dżungli. To jeden z przywilejów wychowywania się w dziczy. Olbrzymi hipopotam bawi się z maluchem a przy okazji uczy go pływać. Pomaluj malowanki z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Walka z Lampartem


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 6 – Drapieżny lampart to niebywale niebezpieczny przeciwnik i nawet ktoś tak sprawny fizycznie jak Tarzan musi być bardzo uważny jeśli już stanie z nim oko w oko. Wydrukuj i maluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Niebezpieczne stworzenia


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 7 – W dżungli jest pełno drapieżnych i niebezpiecznych stworzeń, które atakują szybko z zaskoczenia. Na szczęście Tarzan wychowany w dziczy potrafi sobie z tym radzić. Pomaluj malowanki ze znanymi postaciami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjaciele na zawsze


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 8 – Od czasów dzieciństwa Tarzan miał dwóch wspaniałych przyjaciół z którymi spędzał mnóstwo czasu. Przyjaźń ta przetrwała aż do dorosłości i nic nie wskazuje na to, że się kiedyś skończy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpie Stado


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 9 – Wychowany wśród małp mały człowiek zachowuje się zupełnie jak one. Nic w tym dziwnego bo sam Tarzan jest przekonany, że jest jednym z członków stada. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek