ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Maniek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 85 – Nawet taka duża ciężarówka musi kiedyś odpoczywać. Maniek wyruszył w podróż niewyspany i przez to o mało nie wypadł z drogi. Złośliwa banda aut widząc, że Maniek przysypia, próbuje zepchnąć go z trasy. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z ciężarówką Maniek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 86 – Zygzak niefortunnie wypada z naczepy Mańka gdy ten przysnął i złapał pobocza. Zdezorientowana wyścigówka rusza w pościg za przyjacielem, niestety jak się okazuje w złym kierunku. Poznaj przygody Zygzaka malując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Ukryty Szeryf


Kolorowanki do druku seria Auta nr 87 – Szeryf uwielbia chować się za znakiem i wyczekiwać godzinami na auto, które złamie przepisy ruchu drogowego. Jednak Chłodnica Górska położona jest daleko od głównej drogi a więc i okazja trafia się rzadko. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Kamasz i Ogórek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 88 – Kamasz i Ogórek to dwaj sąsiedzi zarazem najlepsi przyjaciele z Chłodnicy Górskiej. Kamasz sprzedaje wojskowe gadżety i często wznieca kłótnie z Ogórkiem, specjalistą od biopaliwa. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ucieczka Zygzaka


Kolorowanki do druku seria Auta nr 89 – Zygzak przekroczył dozwoloną prędkość przejeżdżając przez Chłodnicę Górską przez co naraził się Szeryfowi, który natychmiast wyruszył za nim w pościg. W zamęcie ucieczki Zygzak zaplątał się w drut kolczasty. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak na Linach


Kolorowanki do druku seria Auta nr 90 – Ulicami Chłodnicy Górskiej przejechał Zygzak Mcqeen. Uciekając przed Szeryfem zaplątał się w drut kolczasty i dokonał niesamowitych zniszczeń. Ostatecznie poddał się wisząc zaplątany wysoko nad ziemią. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę z Zygzakiem.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek