ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Alex Madagaskar wydrukuj


Kolorowanki do druku nr 36– Dziki taniec Lwa Alexa czy też tak potrafisz. Dołącz do naszego grona drukuj kolorowanki zabawa czeka na małych malarzy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Madagaskar fajne


Kolorowanki do druku nr 39– Jak widać zabawa ciągnie się w najlepsze. Ty też się rozerwij kolorując kolorowanki dla dzieci. Ukończ obrazek i pokaż rodzicom. Zaskocz ich swoimi malowankami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Babcia Madagaskar do wydruku


Kolorowanki do druku nr 40– Z tą starszą Panią lepiej nie zaczynać to ona jest drapieżnikiem. Malowanki dla dzieci czekają aż pomalujesz te najfajniejsze. Dołącz do zabawy dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rodzice Alexa drukuj


Kolorowanki do druku nr 41– Rodzice Alexa fajna z nich para Lwów. Pomaluj obrazek kolorowanki dla dzieci czekają na was dzieciaki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mały Alex do druku


Kolorowanki do druku nr 42– Tak właśnie wyglądał Alex gdy miał roczek. Wydrukuj Lewka i dołącz do swojej kolekcji kolorowanek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maluchy malowanki do druku


Kolorowanki do druku nr 43– Każdy kiedyś był dzieckiem. Na obrazku jako dzieci Melman Marty i Gloria oni nigdy nie zaznali wolności. Dopóki nie wzieli spraw w swoje ręce znaczy łapy. Seria kolorowanek dla dzieci Madagaskar.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek