ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 21


Vilgax to przebiegły kosmiczny złoczyńca. Nie wie co to litość. Uciążliwy i uparty zaciekły w walce. Pomaluj kolorowankę do druku z serii Ben 10.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 22


Dzięki transformacji w muchę Ben może szybko przemieszczać się w powietrzu a tak że wykonywać ataki z góry. Kolorowanka do wydruku zbieraj fajne obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czteroręki do wydruku


Kolorowanka dla dzieci Ben 10 nr 23. Na obrazku Czteroręki kosmita który wie jak wykorzystać swoje dwie dodatkowe kończyny. Wybierz tę kolorowankę a następnie wydrukuj. Tak przygotowany obrazek możesz pomalować mazakami, kredkami czy nawet farbami. Zapraszamy do zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

w Podróży Ben 10


Kolorowanka Ben 10 nr 24. Ben Ten spędza dużo czasu podróżując w samochodzie. Osoby na które zawsze może liczyć to Max i Gwen jego kuzynka z którą nie zawsze mają podobne zdanie. Zobacz jakie kolorowanki do druku przygotowaliśmy dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szybcior do druku Ben 10


Seria kolorowanek dla dzieci z bajki Ben 10. Na obrazku kosmita którego nazywamy Szybciorem. Kosmita ten charakteryzuje się zdolnością rozwijania niebiańskich prędkości. Mimo tak dużych osiągów nie traci przyczepności a w dodatku potrafi niczym Sonic poruszać się po ścianach. Zamaluj kolorowankę Ben 10 Szybcior.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Inferno gorący kosmita


Kolorowanka do wydruku dla dzieci nr 26 seria Ben 10 – Inferno to kosmita któremu nie straszne są wysokie temperatury. Potrafi pochłaniać ciepło i wytwarzać ogniste kule które stworzone są do siania zniszczenia. Dzięki zdolności pochłaniania ciepła potrafi gasić szalejące płomienie. Wybierz tę kolorowankę i dołącz inferno do swojej kolekcji.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek