ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Podziękowania od Timona


Kolorowanki do druku Król Lew nr 75 – Timon składa podziękowania innej surykatce, która również miała udział w tej historii. Uścisk za rękę nie jest już tak złośliwie mocny jak kiedyś. Relacje między zwierzakami znacznie się poprawiły. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę z Timonem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Uśmiechnięte Surykatki


Kolorowanki do druku Król Lew nr 76 – Stare konflikty i złośliwe żarte odeszły w zapomnienie. Przybicie piątki między surykatkami oznacza przyjaźń na zawsze. Od teraz, w razie nieprzewidzianych kłopotów, zawsze mogą liczyć na siebie. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka Asterix i Obelix


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 1 – Na obrazku dzielni Galowie którzy już nie raz udowodnili swoją wartość. Rzymianie na ich widok trzęsą się ze strachu i śnią im się po nocach. Pomaluj malowankę dla dzieci z wojowniczymi Galami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wyposażenie Gallów


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 2 – Podstawowe wyposażenie każdego zdolnego do walki Galla to krótki miecz, charakterystyczny hełm oraz menażka. Tyle wystarczy aby stawić opór Rzymianom. Pomaluj odpowiednimi kolorami przedstawione na rysunku przedmioty.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Obeliks i pies


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 3 – Obeliksowi nierozłącznie towarzyszy jego niewielki pies Idefiks. Razem przeżywają mnóstwo przygód. Obeliks tak pieszczotliwie przytula swojego pupila bo wie, że nie ma wierniejszego przyjaciela. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pies i kość


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 4 – Idefiks dostał wspaniałą kość w prezencie od Obeliksa. To całkiem pokaźnych rozmiarów kawałek gnata, powinien na długi czas wystarczyć takiemu niewielkiemu pieskowi. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek