ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fabryka Wróżki


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 7 – Cała trójka przyjaciół dociera w końcu do fabryki magicznych eliksirów Wróżki Chrzestnej. Zupełnie nie zdają sobie sprawy, że wróżka to intrygantka która próbuje zniszczyć małżeństwo Shreka. Pomaluj kolorowanki z trójką przyjaciół.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Pracownia Wróżki


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 8 – Wróżka Chrzestna w swojej pracowni eksperymentuje z nowymi przepisami. Słynie w całym królestwie ze swoich magicznych eliksirów, które potrafią zdziałać cuda. Bardzo nie lubi gdy ktoś jej przeszkadza. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek i Wróżka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 9 – Spotkanie Shreka z wróżką nie było przyjemne, gdy poprosił o pomoc wyrzuciła go razem z przyjaciółmi za drzwi pracowni. Zaskoczony Shrek postanowił rozwiązać problem na swój ogrzy sposób. Pomaluj kolorowanki z wróżką i Shrekiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Magazyn Wróżki


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 10 – Shrek z przyjaciółmi zakradł się do magazynu magicznych eliksirów w nadziei, że znajdzie tu coś co przyda się w naprawieniu jego związku z Fioną. Zwinny kot wskoczył na pełne półki szukając tego właściwego. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Rozbite Fiolki


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 11 – Gdy Wróżka Chrzestna zobaczyła jaki bałagan zrobili Shrek i jego przyjaciele wpadła w furie. Pracownik sprawdził stan magazynowy i stwierdził brak jednej fiolki magicznego napoju. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z bajki o Shreku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Oddany Osioł


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 12 – Osioł jako prawdziwy przyjaciel postanowił pierwszy przetestować skradziony eliksir na sobie. Po wypiciu kilku łyków wszyscy niecierpliwie czekają na efekt magicznego napoju. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z ulubionymi bohaterami.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek