ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Osioł


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 19 – Pokoloruj portret osła najbardziej oddanego przyjaciela Shreka. Pełen wigoru i humoru potrafi rozśmieszyć każdego swoimi niekonwencjonalnymi wypowiedziami. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci, mnóstwo znanych postaci z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Wróżka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 20 – Portret Wróżki Chrzestnej, która potrafi czynić cuda za pomocą czarodziejskiej różdżki oraz magicznych eliksirów. Planowała wydać swego syna za Królewnę Fionę niestety Shrek popsuł jej zamiary. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z portretem Wróżki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Syn Wróżki


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 21 – Portret syn Wróżki Chrzestnej. Twierdzi, że to jemu należy się ręka królewny Fiony. Gdy dotarł do wieży z której pocałunkiem miał uratować śpiącą królewnę zastał na jej łożu wilka w ciuchach babci. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Kot w butach


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 22 – Portret kot w butach. Wynajęty przez króla do zgładzenia Shreka nie sprawdził się jako płatny zabójca za to okazał się być honorowym przyjacielem ogra. W kapeluszu z piórem i szpadą przypomina Zorro. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek Portret


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 23 – Portret uśmiechnięty Shrek. Chociaż jest ogrem wydaje się być bardziej ludzki niż większość ludzi. Mieszka na bagnie z Fioną i przyjaciółmi co w zupełności wystarcza mu do pełni szczęścia. Pomaluj kolorowanki dla dzieci ulubionymi postaciami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Wróżka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 24 – Wróżka Chrzestna ma niesamowite zdolności i możliwości. Konsekwentnie dąży do swoich celów nie przebierając w środkach. Szantażuje samego króla, który zgadza się na jej warunki. Maluj kolorowanki dla dzieci z serii Shrek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek