ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek Burza


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 13 – Shrek i osioł widząc zbliżającą się burzę, szybko zaczęli szukać schronienia. Przypadkiem znaleźli opuszczoną starą chatę, która w sam raz nadawała się na nocleg. Pod wpływem eliksiru zapadli w głeboki sen. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek Przemiana


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 14 – Wczesnym rankiem po przebudzeniu okazało się, że dzięki wypitej magicznej miksturze obaj przemienili się – Ogr w pięknego mężczyznę a Osioł w ślicznego białego rumaka. Pełne zaskoczenie i ekscytacja. Maluj kolorowanki dla dzieci z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zdziwiona Fiona


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 15 – U Królewny Fiony również dokonała się przemiana pomimo, że nie piła eliksiru. Gdy spojrzała w lustro oniemiała z wrażenia. Już nie była ogrem ale piękną człowieczą królową. Z wrażenia z krzykiem wybiegła z komnaty. Maluj kolorowanki dla dzieci z postaciami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Kot i Fiolka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 16 – Kot w butach z ciekawości dokładnie obejrzał pustą fiolkę po magicznym napoju. Znalazł drobną wzmiankę na etykiecie o skutkach ubocznych. Z przejęciem ruszył przekazać Shrekowi tą wiadomość. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki W drodze do Zamku


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 17 – Aby szczęście się dopełniło Shrek musi pocałować Królewnę Fionę zanim wybije północ. Trójka przyjaciół radośnie wyrusza w drogę do zamku Zasiedmiogórogrodu. Muszą jak najszybciej odnaleźć Fionę. Pomaluj kolorowanki z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 18 – Pomaluj portret Królewny Fiony. Królewna tęskni za rodzicami i domem jednak woli żyć pod postacią ogra i cieszyć się wspólnym życiem ze Shrekiem. To jej ostateczna decyzja ku przerażeniu Króla ojca. sposób. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek