ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ostrożny Kerchak


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 52 – Prowadząc przez dżunglę swoje stado Kerchak nagle zaniepokoił się. Wyczuł obecność drapieżnika, który prawdopodobnie czai się gdzieś w zaroślach i czeka na okazję do ataku. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zwiadowca


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 53 – Tarzan podąża śladem stada małp tyle, że zamiast iść po ziemi woli skakać z drzewa na drzewo. Przy okazji ma większy zasięg widoczności i może ostrzec resztę przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ślizki Mech


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 54 – Grube konary drzew porośnięte są zielonym mchem. Tarzan poruszając się po drzewach musi uważnie stawiać kroki aby nagle nie stracić równowagi. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyczajony Tarzan


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 55 – Przyczajony na jednej z gałęzi Tarzan ściska mocno w ręku włócznie wypatrując jednocześnie drapieżnego kota. Ważne żeby nie dać się zaskoczyć i zaatakować jako pierwszy. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Atak Kota


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 56 – Lampart pojawił się tak nagle, że Tarzan zrobił krok do tyłu o mało nie tracąc równowagi. Na szczęście zdążył zasłonić się włócznią przed ostrymi pazurami i zębami bestii. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przegrana


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 57 – Zdaje się, że cętkowany kotek utknął na podwieszonej na linach belce. Czasem drobny przypadek potrafi odwrócić losy pojedynku. Tym razem przegrał drapieżnik. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek