ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Orzechowa Góra


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 76 – Tygrysek, Kubuś i Prosiaczek przypadkiem odkryli ogromną górę orzechów. Kto mógł zgromadzić tak ogromne zapasy? Całkiem możliwe, że to sprawka rodziny wiewiórek. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pamiątkowe Zdjęcie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 77 – Grupa przyjaciół z Kubusiem Puchatkiem na czele pozują do pamiątkowego zdjęcia. W przyszłości każdy kto spojrzy na tą fotografię będzie wspominał stare dobre czasy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przepaść


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 78 – Kubuś i przyjaciele zawiśli nad przepaścią. Osiołek zębami mocno trzyma się kawałka wystającej gałęzi. Dobrze by było gdyby ktoś usłyszał wołanie o pomoc. Gdzie jest Tygrysek, może on uratuje przyjaciół. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Stara Mapa


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 79 – Każdy lubi szukać ukrytych skarbów. Kubuś i przyjaciele ochoczo wyszli naprzeciw przygodzie ze starą mapą w ręku. Ciekawe gdzie ich zaprowadzi ten skrawek papieru. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Staw Pełen Żab


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 80 – Staw to naturalne środowisko takich płazów jak żaby. Zwykle już z daleka słychać głośne kumkanie tych stworzeń. Jak widać Kubuś bardzo zainteresował się tym gatunkiem. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Energiczny Maluch


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 81 – Maleństwo Kangurzycy zamiast grzecznie położyć się spać, rozrabia skacząc po całym pokoju. Małe dzieci często mają za dużo energii i uśpić je o wybranej porze graniczy z cudem. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek