ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lody


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 54 – Cała grupa zwierząt wybrała się wspólnie na lody. Wspaniały dzień, piękna pogoda i najlepsze na świecie smakołyki. Takie chwile zasługują na to aby uwiecznić je na zdjęciu. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciasteczka


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 55 – Co może przerwać dobrą zabawę zwierzętom? Oczywiście niesamowicie pachnące ciasteczka upieczone przez mamę Franklina. Łoś już dawno nie jadł coś równie pysznego. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mnóstwo prezentów


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 56 – Wielka paczka z prezentami kryje w sobie jeszcze więcej prezentów. Franklina najbardziej zaintrygował mały, kolorowy woreczek. Ciekawe co takiego znajduje się w środku. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Autorytet


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 57 – Mały żółw ma całkiem spory autorytet wśród zwierząt. Kiedy pojawia się jakiś problem wszyscy słuchają co do powiedzenia ma na ten temat Franklin. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin i rower


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 58 – Franklin lubi jeździć na rowerze, jednak chciałby jeździć bez kółek pomocniczych zamocowanych z boku a to wymaga niestety trochę większych umiejętności. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smutek


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 59 – Młody żółw rzadko wpada w smutny nastrój. Tym razem zmartwił się faktem, że nie potrafi odpowiednio dobrze kierować rowerem i inne zwierzęta będą się z niego śmiały. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek