ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Owocowe Drzewa


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 46 – Dżungla obfituje w owocowe drzewa. Wystarczy celny rzut włócznią i można delektować się smakiem przepysznych kokosów. Tarzan nauczył się korzystać z darów natury. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpi Przysmak


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 47 – Przysmakiem małp są również obfitujące w białko termity. Tarzan jednak nie przekonał się do tego rodzaju pokarmu i zdecydowanie woli jeść ryby i owoce. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Palce


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 48 – Długoletnie wspinaczki po drzewach nauczyły Tarzana, że chwytne palce nóg są równie ważne jak palce rąk. Dzięki temu poruszanie się wśród drzew jest proste jak chodzenie po ziemi. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Twarde Stopy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 49 – Grube, pochyłe konary drzew Tarzan wykorzystuje jak zjeżdżalnie. Od urodzenia chodził bez butów więc skóra na stopach zrobiła się twarda niczym podeszwa. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Respekt dla Słonia


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 50 – Tantor również urósł przez te kilka lat. Jest łagodnym zwierzęciem, ale jego ogromna postura budzi respekt wśród innych zwierząt. Tarzan od czasu do czasu podróżuje na jego grzbiecie. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zapasy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 51 – Przewaga w walce Terk zmalała odkąd Tarzan dorósł. Teraz silniejszy i zwinniejszy człowiek nie daje szans małpie. Pojedynki to dobry trening dla obojga. Rozwijaj swoje zdolności i maluj kolorowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek