ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

smutny Złomek kolorowanki


Kolorowanki do druku seria Auta nr 7 – Na obrazku smutny Złomek stare auto drogowe. Jak widać humor mu nie dopisuje może lepiej się poczuje gdy dostanie od was nowy kolorowy lakier. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci Auta czekają.

 

 Kolorowanki dla dzieci

do wydruku Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 8 – Maluj kolorowanki z autami dużo różnych pojazdów do kolorowania. Dołącz do zabawy i maluj obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Auta drukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 9 – malowanki dla chłopaków z samochodami. Czas na malowanie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

wyścig Auta kolorowanki


Kolorowanki do druku seria Auta nr 10 – samochody wyścigowe wiedzą co to jest rywalizacja i smak zwycięstwa. Wydrukuj kolorowanki dla dzieci i pomaluj wyścigi samochodowe.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Auta do wydruku


Kolorowanki do druku seria Auta nr 11 – Zygzak MCQUEEN klasa sama w sobie. Wie jak wygrywać został do tego stworzony. Pomaluj Auta kolorowanki do wydruku czekają.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Hudson


Kolorowanki do druku seria Auta nr 12 – Przed wami sam Hudson zwany „Huragan Hornet” jako jedyny w historii zdobył trzy trofea Złote Tłoki. Udało mu się tego dokonać z rzędu. Niestety wypadek przekreślił jego dalsze występy. Pomaluj kolorowankę dla dzieci z byłym Mistrzem.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek