ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 10 – Merida Waleczna świetnie radzi sobie z łukiem, dużo lepiej niż każdy jej rówieśnik. Fergus uczył ją tej umiejętności od najmłodszych lat, jak tylko stanęła na nogi. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 11 – Merida jest w swoim żywiole. Zawzięcie wspina się po skałach aby napić się wody z ognistego wodospadu. Raz omal nie spadła na szczęście odzyskała równowagę i weszła na szczyt. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 12 – Umiejętność jazdy konnej pozwala małej księżniczce wyrwać się z zamku, zapomnieć o obowiązkach i dobrych manierach. Przy okazji obcowania z przyrodą może zerwać smaczne jabłko. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 13 – Rodzice Meridy to dwa zupełnie odmienne charaktery jednak świetnie się uzupełniają. Chociaż mała księżniczka często nie jest posłuszna, król i królowa mocno ją kochają. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 14 – Zamek położony w górach być może nie prezentuje się zbyt okazale ale zamieszkują go odważni i honorowi ludzie. Król Fergus i królowa dbają o swoich poddanych. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 15 – Król Fergus uwielbia towarzystwo swoich psów myśliwskich. Zdarza się, że narobią dużo bałaganu w jadalni jednak król jest bardzo tolerancyjny i zamiast się złościć częstuje je smakowitą pieczenią. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek