ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak McQueen


Kolorowanki do druku seria Auta nr 31 – Zygzak coraz bliżej wygranej Turnieju. Maluj kolorowanki dla dzieci . Wydrukuj kolorowankę i baw się kolorowanie to niezła frajda.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta maluj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 32 – Nie masz jeszcze tego Auta w swojej kolekcji kolorowanek. Wydrukuj obrazek i dołącz do zabawy malowania kolorowanek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki bajka Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 33 – Fajne kolorowanki dla dzieci z bajki. Pomaluj swoje ulubione samochody dobierz im lakier. Wszystkie obrazki możesz wydrukować aby w wolnej chwili mieć je pod ręką.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zygzak McQueen do druku


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 34 – Wybieraj i drukuj kolorowanki. Dużo dobrej zabawy z malowankami. Na obrazku Zygzak McQueen utalentowany chłopak i Sally Carrera .

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 35 – Zobaczcie do czego po latach może się przydać główna nagroda. Dołącz do zabawy i maluj malowanki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta czas na zabawę


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 36 – Trening w małej wiosce Chłodnicy Górskiej. Nie ważne gdzie ale ważne z kim się trenuje. Wydrukuj kolorowankę i maluj razem z dzieckiem to świetna zabawa pomagająca opanować kontrolę nad pisakami.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek