ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek i Osioł


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 1 – Shrek i osioł to dwie najbardziej lubiane postacie z bajki. Są przyjaciółmi a ich częste kłótnie i sprzeczki coraz bardziej umacniają tą znajomość. Wychodzą pomyślnie z każdej opresji pomagając sobie nawzajem. Baw się i maluj kolorowanki z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek i Kot


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 2 – Kot w butach pojawia się jako płatny zabójca, wysłany przez Króla i Wróżkę aby zabił Shreka. Jednak zaraz po pierwszym spotkaniu w zamian za oszczędzenie mu życia Kot zostaje przyjacielem i wiernym towarzyszem Ogra. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Natrętny Osioł


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 3 – Osioł zwykle bardzo gadatliwy i dowcipny podąża ślad w ślad za ogrem co momentami doprowadza Shreka do szału. Prosząc o chwilę ciszy odgania się od osła jak od natrętnej muchy lecz ten za każdym razem wraca. Drukuj i maluj kolorowanki ze Shrekiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Unikatowy Osioł


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 4 – Długie uszy, szeroko otwarte oczy, szczery uśmiech i piękne białe zęby o to Osioł w całej okazałości. Jednak to nie wygląd a charakter czyni go tak unikatowym. Osioł to najlepszy przyjaciel o jakim każdy marzy. Pomaluj kolorowanki z Osłem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Wróżka i Shrek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 5 – Wróżka Chrzestna to prawdziwa mistrzyni intrygi. Zaplanowała ślub swojego syna z Królewną Fioną oraz wynajęła płatnego zabójcę aby pozbyć się Shreka. Na szczęście najbardziej zaszkodziła sama sobie. Maluj kolorowanki dla dzieci z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek w Drodze


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 6 – Shreka dręczy poczucie winy w związku z ostatnią kłótnią jaka wywiązała się między nim a Królewną Fioną. Postanowił, że odszuka Wróżkę Chrzestną która pomoże mu uczynić jego związek szczęśliwym. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci z postaciami z bajek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek