ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smerfetka idzie na plażę


Jest piękny słoneczny dzień. Smerfetka postanowiła założyć kostium i wybrać się na plażę. Zabrała ze sobą ręcznik i stylowe okulary przeciwsłoneczne. Smerfy tak jak my lubią poleżeć na słońcu i ochłodzić się w zimnej wodzie. Zapraszamy na kolorowanki smerfy online. Pamiętajcie że możecie drukować kolorowanki Zapraszamy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Klaun kto się przebrał


Kolorowanki smerfy czekają na dzieci. Zamieszczamy setki kolorowanek do druku i malowania online. Jeden ze smerfów przebrał się za klauna i ma zamiar rozbawić smutnego marudę. Zapowiada się ciekawe przedstawienie w wiosce smerfów. Bierz kredki w rękę i pokoloruj zabawnego Smerfa w kolorowance dla dzieci. Zapraszamy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smerf pod wodą


Kolorowanki dla dzieci – smerf nurek. Ten niebieski smerf lubi sobie ponurkować gdy na zewnątrz słońce mocno przygrzewa. Pod wodą można spotkać wiele interesujących rzeczy jak i morskich zwierząt. Dzięki płetwom które nasz smerf założył może szybko poruszać się w wodzie . Kolorowanka online i do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smerf poeta pisze wiersz


Kolorowanki smerfy - poeta. Smerf poeta wybrał się do lasu aby poszukać natchnienia do swojego nowego tomiku wierszy. Smerfy kochają przyrodę i stronią od wiosek i miast. Pomaluj tego małego smerfa lub wydrukuj kolorowankę do druku i pomaluj ją swoimi kredkami w wolnej chwili. Zapraszamy na kolorowanki online.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Papa Smerf Pracuję


Kolorowanki dla dzieci – Papa Smerf. Papa smerf ciężko pracuje by stworzyć nową miksturę która pomoże w walce z groźnym i nieprzewidywalnym Gargamelem. Pomaluj kolorowanki smerfy na ekranie wydrukuj i spróbuj tak samo ładnie pokolorować kolorowankę kredkami. Zapraszamy na malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smerfuś bawi się klockami


Kolorowanki smerfy – maleńki Smerfuś. To maleństwo daje smerfom wiele radości. Mały Smerfik próbuje nauczyć się kilku literek. Smerfy podarowały mu klocki które mają na bokach namalowane pojedyncze litery co pomoże mu w nauce. Pomaluj kolorowankę lub wydrukuj i koloruj swoimi kredkami. Zapraszamy do zabawy małych artystów.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek