ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bajka Bob Budowniczy


Kolorowanka do wydruku z serialu animowanego o budowlańcu Bobie Budowniczym. Na obrazku zabrakło samego Boba ale możemy pomalować jego przyjaciół. Niesfornego słomianego Stracha, Koparkę i Walec. Miłej zabawy podczas malowania kolorowanek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czas na malowanie


Malowanki do druku z Bobem Budowiczym. Bob jest bardzo pracowity ale sam nie dał by rady gdy by nie jego przyjaciele mechaniczne pojazdy. Na obrazku Bob Koparka i Walec. Baw się z kolorowankami dla dzieci. Wszystkie obrazki można wydrukować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Traktor i Koparka


Kolejna już kolorowanka dla dzieci z bajki Bob Budowniczy. Jeżeli jeszcze żadna ci się nie spodobała z to może właśnie ta będzie tą którą warto wydrukować i pokolorować w wolnym czasie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy Wyścigi


Bob Budowniczy został poproszony o pomoc przy organizacji wyścigów samochodowych. Kolorowanka dla dzieci fajny obrazek z Bobem. Dzieci chętnie malują kolorowanki z bajek które lubia oglądać. Zapraszamy do drukowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Żart Stracha wydrukuj


Słomiany strach postanowił zażartować z Koparki. Kolorowanka dla dzieci czas wziąć się do roboty i pomalować kilka wydrukowanych kolorowanek. Nie trać czasu i wyszukaj fajne obrazki które później będziesz mógł pokolorować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Koparka


Do pomalowania jedna z maszyn Boba Budowniczego Koparka. Wydrukuj kolorowankę i pomaluj starannie. Kolorowanie to fajna zabawa.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek