ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marta do wydruku


Kolorowanki dla dzieci Marta. Wesoła Marta do pokolorowania. Włączcie dzieciaki drukarkę i wydrukujcie obrazek z Martą. Dołączcie go do kolorowanek z Bobem Budowniczym. Marta jest prawą ręką Boba bez niej Bob by miał o wiele trudniej w pracy. Do pracy czyli do kolorowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob naprawia zegar


Kolorowanki do druku Bob naprawia uszkodzony zegar na ratuszu miejskim. W pracy pomaga mu dźwig który podaje potrzebne przedmioty dzięki temu Bob ma wszystko pod ręką. Malowanki i kolorowanki z Bobem Budowniczym Zapraszamy do zabawy przy malowania obrazków.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob i strach do druku


Kolorowanki dla dzieci Bob Budowniczy przeprowadzka. Bob został poproszony o pomoc w przeprowadzce. Trzeba przenieść wiele rzeczy, mebli, książek, talerzy, ubrań. Część ekipy Boba zabrała się do pracy nawet strach pomaga liczy się każda para rąk. Kolorowanka z serii Bob Budowniczy miłego malowania od kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pan Ogórek i Traktor


Kolorowanki dla dzieci do wydruku tym razem obrazek z bajki Bob Budowniczy. Na obrazku Pan Ogórek który ma gospodarstwo oraz jego prawa ręka Traktor niezastąpiony w pracach polowych. Malujemy kolorowanki to świetna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy paczka


Kolorowanki dla dzieci z Bobem Budowniczym. Bob dostał paczkę którą dostarczyła koparka. Teraz trzeba będzie ją rozpakować tylko czym przeciąć ten gruby sznurek. Bob będzie musiał coś wymyślić ale na pewno sobie poradzi. Wy dzieciaki musicie poradzić sobie z tym obrazkiem i ładnie go pokolorować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kot Marty do druku


Kolorowanki dla dzieci do wydruku bajka Bob Budowniczy. Kot Marty to jej wierny druh. Lubi się przytulać i bawić z Martą. Marta kocha swojego kotka i opiekuje się nim zawsze najlepiej jak potrafi. Malujemy kota Marty w łaty czy paski?

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek