ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Artysta Kaczor Donald


Kaczor Donald jak się okazuje również jak wy dzieci lubi malować obrazki. Namalował piękny widok ze swojej wyprawy w góry. Na obrazie widzimy rzekę która przepływa między górami na które Kaczor się wspinał. Pomalujcie tą kolorowankę dla dzieci i zaczynajcie drukować kolejne.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald na basenie


Kolorowanka z Kaczorem Donaldem. W upalny dzień miło jest spędzać czas nad wodą Kaczor Donald wybrał się na basen. Właśnie przygotowuje się do swojego pierwszego skoku na główkę. Malujemy fajne kolorowanki to niezła frajda. Stwórz swój album kolorowych obrazków. Przeglądaj inne kolorowanki a te które ci się spodobają drukuj i zbieraj.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marynarz Kaczor Donald


Kolorowanka z Marynarzem Kaczorem Donaldem. Donald zakończył właśnie rejs swoją nową łajbą. Jak widać jest niezwykle szczęśliwy i morskie wyprawy to dla niego czysta przyjemność. Pomalujmy uśmiechniętego Kaczora Donalda już teraz. Zapraszamy do przejrzenia także innych kolorowanek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Goofy dla dzieci


Goofy to miły koleś. Postanowił coś narysować dla dzieciaków. Ciekawe co to będzie może jakieś zwierzątko a może widok lub jakaś zgadywanka. My natomiast wydrukujemy Goofy-ego i pomalujemy w różne kolory i barwy. Malowanki dla dzieci czekają. Poleć nas swoim znajomym.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki randka


Kolorowanka z Myszką Miki która w ręku trzyma bukiet wiosennych kwiatów. Jak sądzicie dla kogo te kwiatki są przeznaczone. My myślimy że wybranką Mikiego jest Minnie wesoła i zawsze radosna myszka. Tak wystrojony pewnie idzie na randkę. Czas na kolorowankę z serii Myszka Miki dobra zabawa gwarantowana.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki Lotnik


Kolorowanka z Myszką Miki dla małych artystów. Tym razem Myszka Miki szykuje się do lotu samolotem. Skąd to wiemy? Gogle, szal i kombinezon to strój lotnika na pewno Mikiego czeka lot nad chmurami. My natomiast możemy wybrać kolor jego kombinezonu i pomalować obrazek tak jak nam się podoba ogranicza nas tylko wyobraźnia i brak niektórych kredek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek