ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozkojarzony Tarzan


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 82 – Tarzan odkąd poznał Jane coraz częściej zakrada się w pobliże obozowiska ludzi. Widać, że ostatnio często bywa rozkojarzony, oby tylko nie spadł skacząc z drzewa na drzewo. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myśliwy na Tropie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 83 – Myśliwy Clayton przy okazji spotkania z Tarzanem wypytuje o jedną z małp. Sporządził nawet portret pamięciowy poszukiwanego osobnika. Lepiej żeby Tarzan trzymał się na dystans od dwulicowego myśliwego. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kwiatki dla Jane


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 84 – Tarzan na dobre zadurzył się w pięknej Jane. Nawet zerwał dla niej rzadkie kwiatki, trochę zwiędły bo droga była daleka. Zaskoczona Jane nie do końca wie jak ma się zachować. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Drewniana Skrzynia


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 85 – Podstępny myśliwy nie marnuje czasu. Właśnie przygotował kolejną skrzynię w którą ma zamiar pochwycić goryla. Za zdrowego osobnika mógłby potem wynegocjować niezłą sumkę pieniędzy. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpa w Ubraniu


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 86 – Jedna z małp postanowiła przymierzyć na siebie ludzkie ubrania. Trzeba przyznać, że wygląda całkiem znośnie. Małpa nie jest jednak zadowolona, ubrania za bardzo krępują jej ruchy. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kukiełka


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 87 – Słoń Tantor użył wyobraźni i za pomocą najprostszych materiałów znalezionych wokół, zmajstrował kukiełkę na podobiznę profesora Portera. Chyba wszyscy się z tym zgodzą, że słoń ma talent. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek