ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zakręcona zabawka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 22 – Nawet tak drobna rzecz jak bączek potrafi zająć Kubusia na długi czas. Uwielbia siedzieć i patrzeć jak przedmiot wiruje a kiedy upadnie zakręci go ponownie i znowu obserwuje. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gniazdo na drzewie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 23 – Apetyt na słodki miodek zaprowadził Kubusia wysoko na drzewo do gniazda pszczół. Podkradanie owadom tego przysmaku może zkończyć się bolesnym ukąszeniem. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozczarowany Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 24 – Tygrysek zauważył jak Kubuś ciągle objada się miodem. Raz zakradł się do spiżarni misia żeby sprawdzić jak to smakuje. Niestety jak widać miodek to potrawa nie dla tygrysa. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobry Przyjaciel


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 25 – Prosiaczek chociaż jest bardzo malutki i łatwo go wystraszyć to zdecydowanie najlepszy przyjaciel Kubusia. Zawsze służy dobrą radą i jest gotów pomóc misiowi. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przezorny ubezpieczony


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 26 – Od czasu do czasu Kubusiowi kończą się zapasy miodu. Stara się wtedy ukryć gdzieś ostatni dzbanek na czarną chwilę. Trochę to samolubne ale Kubuś nie je nic innego a głodu boi się najbardziej. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Magik Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 27 – Tygrysek próbuje uczyć się magicznych sztuczek. Być może kiedyś będzie wielkim Magikiem Iluzjonistą wielbionym przez tłumy ale na razie musi zadowolić się skromniejszą widownią. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek