ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Opiekuńcza Kala


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 22 – Kala opiekuje się znalezionym niemowlęciem jak własnym dzieckiem. Chociaż Kerchak ma wątpliwości to jednak pozwala zostać bobasowi pod jej opieką. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mała Terk


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 23 – Terk jest niewiele starsza od Tarzana , ale potrafi się zająć maluchem na tyle aby uchronić go przed niebezpieczeństwem no i przy okazji nauczyć zasad życia w stadzie. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zabawne maluchy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 24 – Wspólne zabawne bijatyki przydają się maluchowi. Dzięki temu rozwija się odpowiednio i nabiera umiejętności, które w przyszłości przydadzą się przetrwać w dżungli. Pomaluj malowanki z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przydatne umiejętności


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 25 – Mały Tarzan świetnie sobie radzi z poruszaniem się po drzewach i przeskakiwaniem z jednego na drugie. Podpatrując małpy wykorzystuje długie zwisające liany dzięki czemu porusza się szybciej. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Włócznia


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 26 – Widać, że maluch ma zdolności manualne. Właśnie stworzył swoją pierwszą broń. Teraz może już sam upolować sobie coś do zjedzenia. Włócznia wygląda na całkiem solidną. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skok z Wodospadu


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 27 – Mogłoby się wydawać, że maluch nie wie co to strach. Skacze w dół ogromnego wodospadu z uśmiechem na ustach. Trzeba przyznać, że odwagi mu nie brakuje. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek