ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjaciele Kubusia


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 10 – Przyjaciele Kubusia Puchatka razem wybrali się w odwiedziny do domku misia. Prosiaczek jak zwykle jest trochę wystraszony i zastanawia się czy droga przez las będzie bezpieczna. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Słodki Miodek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 11 – Pluszowy miś zawsze trzyma w domku spore zapasy słodkiego miodku. Gdy odwiedzą go przyjaciele chętnie poczęstuje wszystkich. Prawdziwi przyjaciele potrafią się dzielić.Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Urodzinowa świeczka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 12 – Oczywiście, kiedy ktoś ma urodziny tradycyjnie musi pomyśleć życzenie a potem zdmuchnąć zapaloną świeczkę. Wtedy jest duża szansa, że życzenie się spełni i Kubuś dobrze o tym wie. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zwinny Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 13 – Tygrysek jest bardzo zwinny i uwielbia wysoko brykać. Przyjaciele rozciągnęli kawałek materiału aby ochronić Tygryska przed bolesnym skutkiem upadku z dużej wysokości. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kangurzyca i kangurek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 14 – Kangurzyca jest bardzo odpowiedzialną matką. Kiedy wybiera się na dłuższy spacer trzyma dziecko przy sobie w dużej kieszeni. Wtedy ma pewność, że maluch się nie zgubi. Pomaluj malowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wyścigi w workach


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 15 – Kubuś Puchatek i Prosiaczek świetnie się razem bawią. Wyścigi w workach wymagają dobrej koordynacji ruchowej. Chwila nieuwagi i można boleśnie upaść na ziemię. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek