ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Cały Goffie


Goofy to kolejny przyjaciel Myszki Miki. Jest on dobroduszny i zawsze chętny do pomocy. Cechuje go jego fajtłapowaty sposób bycia. Goofy to taki fajtłapa o dobrym sercu który jest niezwykle naiwny. Lecz często sprzyja mu szczęście. Kredki w rękę czas pokolorować Goofy-ego. Odwiedzajcie naszą stronę z kolorowankami dla dzieci co tydzień nowe obrazki

 

 Kolorowanki dla dzieci

Goofy na rowerze


Zobaczcie dzieciaki Goofy potrafi jeździć na rowerze. Czy widziałyście taki rower przednie koło jest ogromne a tylne malutkie. Wygląda to teraz śmiesznie ale kiedyś tak właśnie wyglądały rowery. Kolejna już kolorowanka dla dzieci od Myszki Miki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald zaprasza


Kaczor Donald zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy kolorowankach dla dzieci. Pamiętajcie że trzeba je najpierw wydrukować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Donald i Daisy na rowerze


Donald i Daisy wybrali się na wspólną wycieczkę rowerową. Niestety kapelusz Daisy jest ogromny z długimi wstążeczkami co utrudnia jazdę Donaldowi. Jak myślisz co powinni zrobić aby dobrze im się jechało na wspólnym rowerku tandemie. Rozwiązując zagadkę pomaluj Kaczora Donalda i Daisy fajne kolorowanki czekają na was dzieciaki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald dobry dzień


Jak widzimy Kaczor Donald ma dobry dzień. Coś musiało uszczęśliwić kaczora może i wy będziecie mieć dobry dzień gdy ładnie pomalujecie ten obrazek. Zapraszamy na kolorowankę z zadowolonym Kaczorem Donaldem .

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald


Kaczor Donald po pływaniu w jeziorku suszy ubrania w warunkach polowych. Najważniejsze to mieć pomysł i radzić sobie w każdych warunkach. Kolorowanka do druku Kaczor Donald malujemy i kolorujemy obrazki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek