ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bolek i Lolek nurkują


Bolek i Lolek wybrali się ponurkować w upalny dzień. Spędzają wakacje na morzu Karaibskim. Tym razem maja dużo szczęścia gdyż spotkali ośmiornicę piękny okaz. Ośmiornica słynie z umiejętności kamuflażu dlatego też trudno ją zauważyć. Czas na malowanie, jakie waszym zdaniem kolory będzie miała ośmiornica?

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bolek i Lolek Dziki Zachód


Malowanki Bolek i Lolek wybrali się w podróż po dzikim Zachodzie. Zabrali ze sobą kilka potrzebnych rzeczy oraz strój prawdziwych kowboi. Po dzikim zachodzie można podróżować konno lecz prościej i wygodniej jest odbyć tę wyprawę koleją. Podczas długiej podróży Bolek i Lolek natknęli się na ogromne włochate zwierzęta okazało się że są to BIZONY.

 

 Kolorowanki dla dzieci

UWAGA na Rewolwerowca


Dziki zachód był pełen niebezpieczeństw to fajna kolorowanka. Gorączka złota ściągała do miasteczek wielu bandziorów. Bolek i Lolek w przebraniu dostali się do baru by napić się chłodnej lemoniady. W barze nikt nie pił lemoniady co zdradziło chłopaków. Szybkoręki pomyślał że tacy mali chłopcy to będzie łatwy łup lecz nie znał Bolka i Lolka.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bolek i Lolek w Cyrku


Cyrk to miejsce gdzie jest pełno kolorów. Pomalujcie dzieciaki lub wydrukujcie kolorowankę do druku. Bolek i Lolek aby zarobić na wyjazd na wakacje postanowili wystąpić w Cyrku jako klauni gdzie ich zadaniem było zabawianie publiczności w szczególności dzieci. W ich popisowym numerze pomaga im słoń Trąbek który uwielbia zabawę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gramy w kosza Bolek i Lolek


Był piękny słoneczny dzień. Bolek i Lolek postanowili wybrać się na boisko szkolne aby pograć w koszykówkę. Starszy Bolek zawsze wygrywa ze swoim mniejszym bratem Lolkiem. I tym razem zwycięstwo jest po stronie Bolka a Lolek jak to Lolek zawsze wpadnie w kłopoty. Sami zobaczcie. Do druku kolorowanki POLECAMY

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora gotowa na Hallowen


Kolorowanka do druku Dora na Hallowen. Dora przygotowała się do święta duchów. Zrobiła już sobie kostium kotka i wydrążyła miąższ z wielkiej dyni. Teraz dynia służy jej za torebkę w której ma podarki. Dobierz odpowiednie kolory i pomaluj obrazek starając zrobić to jak najlepiej. Dora na pewno będzie z was dumna.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek