ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 1 – Na obrazku sam Zygzak MCQUEEN samochód wyścigowy. Ten chłopak ma możliwości i charakter choć nie jest z nim łatwo. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę bajka Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta wydrukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 2 – Każde auto ma swoje zalety i wady. Może ten model nie jest najszybszy ale w efektowny sposób potrafi omijać drogowe przeciwności. Drukuj kolorowanki dla dzieci dużo dobrej zabawy czeka na was.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki maluj Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 3 – Auta to świetna bajka dla dzieci w każdym wiek. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście tego pełnometrażowego filmu koniecznie go zobaczcie. Zestaw kolorowanek dla dzieci z różnymi autami czeka na was i wasze kredki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Marian drukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 4 – Ta wielka masywna ciężarówka to Marian. Została przystosowana do przewozu aut wyścigowych. To właśnie Marian jest odpowiedzialny za dostarczanie Zygzaka McQueen na czas w różne zakątki świata. Maluj kolorowanki dla dzieci. Zbieraj i maluj różne auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

do druku Auta maluj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 5 – Seria kolorowanek z bajki Auta producent Pixar we współpracy z Disney. Wyszła całkiem ciekawa pozycja dla dzieci. Pomaluj Auta spraw by lakier zabłysnął.

 

 Kolorowanki dla dzieci

wydrukuj kolorowanki Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 6 – Po wyścigu nadchodzi czas na udzielanie wywiadów i budowanie swojego wizerunku. Wydrukuj kolorowankę Auta ZYGZAK MCQUEEN dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek