ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanka Ben 10 nr 51


Zapraszamy na malowankę dla dzieci nr 51 z serii Ben 10. Tym razem ponury kosmita który pragnie podbić planetę Ziemię. Poszukaj kolorowanek dla siebie wybierz tytuł bajki menu po lewej stronie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malowanki dla dzieci Ben 10


Seria kolorowanek dla dzieci z bajki Ben 10 nr 52 – Na obrazku do malowania kosmita Szybcior który potrafi rozwijać zawrotne prędkości. Poruszając się z dużą szybkością może biegać po ścianach oraz suficie. Wszystkie kolorowanki są w formie do druku. Stwórz własną galerie obrazków z ulubionej bajki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malowanki seria Ben 10 nr 53


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 53 – Do pomalowania malowanka z kosmitą o nazwie Futrzak. Brak wzroku sprawił iż u tej istoty wykształciły się doskonale inne zmysły. Drukuj kolorowanki i maluj kredkami farbami czy wyklejaj plasteliną to świetna zabawa pobudzająca kreatywność.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki do druku Ben 10


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 54 – To już kolejny kosmita którego macie szanse pomalować. Jeżeli jesteście fanami bajki Ben 10 na pewno wiecie jak się nazywa. Ćwicz zdolności artystyczne już od najmłodszych lat. Malowanki dla dzieci do wydruku to dobry sposób.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki dla dzieci Ben 10


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 55 – Czteroręki to kosmita który wie jak wykorzystać swoją dodatkową parę rąk. Jego siła znana jest w całym wszechświecie. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Pomaluj malowankę dla dzieci jedno z wcieleń Bena Tennisona. Zachęcamy również do przejrzenia innych kolorowanek do druku z tej serii.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 56


Kolorowanka dla dzieci seria Ben 10 nr 56 – Na obrazku do pokolorowania kosmita mucha. Dodaj barw temu latającemu kosmicie który potrafi wykonywać powietrzne akrobacje a jego ogon i pazury to śmiercionośna broń. Zobacz kolorowankę do druku Zachęcamy do kolorowania.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek