ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 16 – Merida Waleczna jest zszokowana na wieść, że wkrótce do zamku przybędą trzej kandydaci ubiegający się o jej rękę. Księżniczka twierdzi, że jest za młoda lecz królowa ma inne zdanie. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 17 – Gra w szachy to jedno z najnudniejszych zajęć dla młodej księżniczki. Próbuje więc niepostrzeżenie wymknąć się spod opieki królowej i uciec jak najdalej. Najchętniej potrenowała by teraz strzelanie z łuku. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 18 – Król delikatnie próbuje przekonać królową, żeby przełożyć zaręczyny Meridy. Jest zdecydowanie po stronie córki i chciałby dla niej jak najlepiej. Niestety królowa jest nieugięta w swoich decyzjach. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 19 – Merida Waleczna szczotkuje konia i zastanawia się co zrobić aby nie doszło do zaręczyn. Po pierwsze uważa, że jest na to za wcześnie a po drugie sama znajdzie sobie kandydata jak przyjdzie na to czas. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 20 – Czas szybko mija i kandydaci ubiegający się o rękę młodej księżniczki nadciągają do zamku w swoich łodziach. Każdy z nich ma zamiar pokonać konkurentów i zaręczyć się z Meridą. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 21 – Królowa musi zadbać o dobry wygląd córki, próbuje rozczesać jej włosy bo przecież nie przystoi aby tak się pokazała przed zalotnikami. Królowa nade wszystko ceni sobie dobry wizerunek. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek