ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Głodne Hieny


Kolorowanki do druku Król Lew nr 39 – Los zaprowadził wygłodniałe hieny na to samo wzgórze na którym wyleguje się Timon i Pumba. Prawdopodobnie zwabione zapachem innych zwierząt, krwiożercze hieny krążą niecierpliwie wypatrując ofiary. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Waleczny Simba


Kolorowanki do druku Król Lew nr 40 – Okazuje się, że na tym samym wzgórzu schował się jeszcze jeden osobnik. Małe lwiątko odkryte przez jedną z hien broni się desperacko wymachując zakończoną ostrymi pazurami łapą. Pomaluj malowankę z odważnym małym Simbą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Król Zwierząt


Kolorowanki do druku Król Lew nr 41 – Każdy zdaję sobie sprawę żeby nie drażnić lwa bo zły lew jest dwa razy groźniejszy. Ogromna paszcza, wielkie kły, ostre pazury i duża siła dają mu przewagę nad innymi zwierzętami dlatego zasłużył sobie na miano króla. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjacielski Duet


Kolorowanki do druku Król Lew nr 42 – Timon i Pumba jak zwykle chętnie zaprzyjaźnią się z każdym kto tylko nie będzie próbował ich zjeść. Gwarantują pomoc w trudnych sytuacjach i dobrą zabawę w wolnych chwilach. Pomaluj malowanki ze sławną parą zwierzaków.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wyczerpane Lwiątko


Kolorowanki do druku Król Lew nr 43 – Ten mały lew jest skrajnie wyczerpany. Prawdopodobnie zginąłby gdyby nikt nie udzielił mu pomocy. Na szczęście znalazły go dwa wyjątkowo dobroduszne zwierzaki, które nie potrafią odmówić potrzebującym. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Interesujący Owad


Kolorowanki do druku Król Lew nr 44 – W tym samym czasie kiedy surykatka wesoło podśpiewuje, Pumba skupił całą swą uwagę na leśnym chrząszczu. Jednak owad nie przejawia zainteresowania guźcem i spokojnie podąża swoją ścieżką. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek