ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 13 – Trójka przyjaciół Złomek Zygzak i Huragan - pamiętajcie przy jaźń jest bardzo ważna. Kolorowanki dla dzieci z bajki Auta. Maluj samochody dobierz im lakier.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Drukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 14 – Te samochody może i nie są autami wyścigowymi ale na świecie potrzebne są różne auta do różnych zadań. Kolorowanki dla dzieci do wydruku Auta malujemy i lakierujemy. Czas dzieci Czas na kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta wydrukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 15 – Wydrukuj malowankę i pomaluj kredkami lub mazakami. Auta to świetne kolorowanki dla każdego chłopaka. Maluj z nami zapraszamy do zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 16 – Zygzak MCQUEEN wyścig trwa. Wydrukuj kolorowankę i zacznij zabawę malując obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak pech


Kolorowanki do druku seria Auta nr 17 – Zygzak MCQUEEN złapał gumę. Przecenił wytrzymałość opon i teraz będzie musiał pogodzić się z przegraną. Maluj kolorowanki dla dzieci dużo dobrej zabawy. Poproś rodziców o wydrukowanie kolorowanek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak Pitstop


Kolorowanki do druku seria Auta nr 18 – Zygzak sam nie dał by rady wygrywać wyścigów. Równie ważna jest jego ekipa która pomaga mu w zdobywaniu pucharów. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci, baw się malując obrazki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek