ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wierny Pawian


Kolorowanki do druku Król Lew nr 21 – Rafiki zebrał dużo doświadczenia w swoim długim życiu . Zawsze wiernie służył rodowi Mufasy, tak więc po jego śmierci przyszła kolej na służenie dobrą radą spadkobiercom. Oczywiście Simba nie ma nic przeciwko temu. Zapraszamy do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kłopoty Timona


Kolorowanki do druku Król Lew nr 22 – Timon mieszkając w dużej kolonii surykatek często nie wywiązywał się z powierzonych mu zadań i tym samym wkurzał innych. Postanowił więc odłączyć się od kolonii co otworzyło przed nim nowe perspektywy. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Osaczony Przez Hieny


Kolorowanki do druku Król Lew nr 23 – Krwiożercze hieny otoczyły Timona i wygląda na to, że są bardzo głodne. Chuda surykatka to niewielki kąsek ale dla wygłodniałych hien lepsze to niż nic. Timon z przerażenia trzyma się za głowę, czy ktoś uratuje go na czas? Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bezpieczna Kryjówka


Kolorowanki do druku Król Lew nr 24 – Guziec znalazł wspaniałą kryjówkę wyścieloną dużą ilością świeżych liści. Będąc niewidoczny dla innych można bezpiecznie zapaść w głęboki sen. Timon wygodnie wyciągnął się na nosie Pumby. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjacielski Uścisk


Kolorowanki do druku Król Lew nr 25 – Z tego co widać przyjacielski uścisk może przyjąć nieoczekiwany obrót. Timon wykrzywił twarz w znaczącym grymasie bo przyjaciel dosłownie miażdży mu rękę. Zachowujmy więc umiar w tej kwestii. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wrażliwy Timon


Kolorowanki do druku Król Lew nr 26 – Timon to bardzo wrażliwa i uczuciowa surykatka. Często wzrusza się do łez. Bardzo ceni sobie przyjaźń i jak już do kogoś się przywiąże to na całe życie. Oddalony od swej kolonii Timon zmienił swój system wartości. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek