ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora łapie gwiazdeczki


Kolorowanka Dora dla dzieci którą lubią kolorować obrazki, pamiętajcie nie malujemy po ścianach to zawsze złości rodziców. Złapać gwiazdkę to nie jest taka prosta sprawa. Znacznie łatwiej jest pokolorować kolorowankę do druku. Drukuj malowanki dzieciom które zawsze chętnie malują w domu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora zabawa z motylami


Dora to dziewczynka która dużo czasu spędza na powietrzu. Pamiętajcie dzieciaki że i wy możecie mieć dużo przygód ale siedząc w domu przed monitorem ominie was wiele ciekawych zdarzeń. Lecz gdy jest deszczowa pogoda i rodzice nie pozwalają wam siedzieć na dworze wtedy możecie malować kolorowanki dla dzieci które specjalnie dla was zamieściliśmy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora wydrukuj i maluj


Jeśli lubisz przygody Dory podróżniczki to ta kolorowanka jest właśnie dla ciebie. Na obrazku główna bohaterka serialu animowanego – edukacyjnego emitowanego w telewizji nickelodeon. Jest to bajka która pomoże twojemu dziecku przyswoić podstawowe wyrazy i zdania w języku angielskim.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wesoły Butek do malowania


Butek to najlepszy przyjaciel Dory. Bierze udział we wszystkich przygodach Dory. Pomalujcie kolorowankę z Butkiem. Aby ją wydrukować kliknijcie na Butka. Cechą charakterystyczną dla Butka są oczywiście jak się domyślacie jego wielkie buty stąd jego imię.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek na żółwiu


Kolorowanka Dora i Butek siedzą na wielkim żółwiu. Dora z Butkiem usiedli na wielkim kamieniu aby odpocząć jak się później okazało nie był to zwykły kamień. Kamień ten okazał się wielkim żółwiem lądowym. Dodaj koloru kolorowankom po wydrukowaniu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora z Butkiem


Dora i Butek użyjcie dzieciaki wyobraźni i pokolorujcie Dorę i Butka używając kolorów jakie przyjdą wam do głowy. Zapraszamy na kolorowanki dla dzieci które najpierw musicie wydrukować a następnie pomalować.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek