ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na zakupy Bratz


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 11. Bratz dziewczyny lubią w wolnej chwili skoczyć po sklepach w poszukiwaniu fajnych nowych ubrań. Bartz jak każda dziewczyna lubi nowe ciuszki. Zamaluj obrazek i dołącz go do swojej kolekcji ukończonych prac. Zobacz i inne kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bratz to fajne dziewczyny


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 12. Bartz to przebojowe dziewczyny które grają w zespole muzycznym. Podobają ci się obrazki więc obejrzyj serial animowany Bartz. Włącz kolorowankę i wydrukuj. Ta podstrona powstała dla dziewczynek te kolorowanki są dla was każda dziewczyna lubi Barbie i Bartz.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz Taniec


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 13. Dziewczyny w przeciwieństwie do chłopców lubią tańczyć. I nie ma co ukrywać zdecydowanie w tańcu są lepsze od chłopaków. Wydrukuj i pomaluj kredkami czy farbami obrazek. Ćwicz swój talent artystyczny dobieraj kolory wymyślaj nowe zestawienia barw.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bratz piękne włosy drukuj


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 14. Bratz dziewczyna ma się czym pochwalić. Widać że dba o swoje długie gęste włosy. Pomaluj dziewczynkę dobierz jej odpowiedni kolor włosów a może nawet kilka kolorów np. pasemka. Zapraszamy do zabawy z kolorowankami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na plażę


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 15. Bratz wybrała się na wakacje. Ubrała swój ulubiony kolorowy strój na plażę a na głowę założyła kapelusz aby chronił ją przed słońcem. Czas na malowanki znajdź fajne obrazki i drukuj. Nie wiesz jak to zrobić poproś rodziców chętnie pomogą. Zawsze fajne kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na lato


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 16. W słoneczne ciepłe dni zadbaj o to aby było ci wygodnie i przewiewnie. Bartz właśnie ubrała krótką spódniczkę i bawełnianą koszulkę na ramiączka. Dodaj koloru jej kreacji daj się ponieść. Popracuj nad obrazkiem. Zapraszamy do zabawy z kolorowankami dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek