ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 15


Ben Tennyson to obrońca ziemi. Nieustraszony wojownik który zawsze znajdzie wyjście z opresji. Drukuj i koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 16


Kolorowanka dla dzieci z Benem Tennysonem właśnie rozpoczęła się transformacja w kosmitę. Wydrukuj kolorowankę nr 16 z serii Ben Ten.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 17


Ben Ten mimo iż jest obrońcą ziemi także musi chodzić do szkoły choć nie jest to jego ulubione zajęcie. Drukuj kolorowanki z bajki Ben 10 ZAPRASZAMY.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 18


Aby rozpocząć zabawę wybierz kolorowankę dla dzieci wydrukuj i maluj. Te robaki nie nadają się do jedzenia chyba że dla ryb. Maluj z kolorowanki z Ben 10 świetna zabawa dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 19


Do walki z silnymi przeciwnikami idealnie nadaje się Diamentogłowy. Jego twarda powierzchnia zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. Kolorowanka dla dzieci bajki Ben 10 walka.

 

 Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 20


Do walki z silnymi przeciwnikami idealnie nadaje się Diamentogłowy. Jego twarda powierzchnia zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. Kolorowanka dla dzieci z bajki Ben 10.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek