ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Szczęśliwa Para


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 43 – Shrek i Fiona wciąż nie mogą się nacieszyć szczęśliwym zakończeniem. Powrócili do swoich zwykłych ogrzych kształtów i czują się z tym naprawdę świetnie. Czas wrócić na bagno i zrobić imprezę z przyjaciółmi. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z postaciami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 44 – Tak wyglądała królewna Fiona w ludzkiej postaci. Nieźle jeśli miałaby ochotę zostać w zamku przy boku rodziców. Wybrała jednak życie na bagnie a tam kształty ogra są bardziej odpowiednie. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z ulubionymi postaciami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona Ogrzyca


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 45 – Taką królewnę Fionę wszyscy znamy i wszyscy lubimy. Razem ze Shrekiem tworzą świetną parę i życzymy im długiego miłego życia na bagnie. Tam na swój sposób są królem i królową. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Kot we Łzach


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 46 – Kot w butach jest dość wrażliwy jak na profesjonalnego zabójcę do wynajęcia. Rozpłakał się widząc szczęśliwe zakończenie historii w której sam miał nie mały udział. Mały kotek ale ma wielkie serce. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek Pocałunek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 47 – Jeszcze raz szczęśliwa para. Nic się nie zmieniło od ostatniego razu. Tak jak ludzie ogry czasem się kłócą a czasem całują. Warto czasem pójść na kompromis aby nie stracić tego co dla nas najdroższe. Baw się malując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Grożny Shrek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 48 –Nasz ulubiony bohater zrobił dość groźną minę. Nie bój się to leży w ogrzej naturze straszyć ludzi chociaż tak naprawdę Shrek nigdy nie miał zamiaru skrzywdzić kogokolwiek. To prawdziwy materiał na przyjaciela.Pomaluj kolorowanki z serii Shrek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek