ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 64 – W ruinach starego zamku Merida trafiła na starą kamienną płytę z wygrawerowanymi ludzkimi postaciami. Płyta była pęknięta co kojarzyło się z rozciętym wcześniej przez Meridę obrazem. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 65 – Nagle z ciemnego zaułka wyłonił się ogromny rozwścieczony niedźwiedź. To był Mor'du, dawniej książę, który w podobny sposób jak matka Meridy dzięki czarom został przemieniony. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 66 – Mor'du już dawno stracił resztki ludzkości, teraz to jest krwiożercza bezmyślna bestia. Merida panicznie wypuściła kilka strzał z łuku w kierunku niedźwiedzia lecz niewiele to pomogło. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 67 – W ostatniej chwili Meridę uratowała z opresji mama, przemieniona w misia. Końcem łapy wciągnęła ją na górę ratując tym samym przed pewną zgubą. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 68 – Na szczęście królowej i córce jakoś udało się uniknąć ostrych zębów i pazurów Mor'du. Merida na grzbiecie matki ucieka w stronę rodzinnego zamku. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 69 – Merida postanowiła sprowadzić mamę z powrotem do zamku. Ma nadzieję, że jeśli naprawi rozdarty gobelin być może czar pryśnie i przywróci matce dawny wygląd. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek