ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Ogórek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 55 – Sympatyczny Ogórek jest w Chłodnicy Górskiej właścicielem stacji paliw. Ogórek pamięta jeszcze lata 60-te, dobrał sobie lakier w kwiatki i promuje biopaliwa. Jest przekonany, że interes blokują mu globalne korporacje. Pomaluj Auto Ogórek kolorowanka dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki - Sędzia Hudson


Kolorowanki do druku seria Auta nr 56 – Sędzia i Wójt zarazem Pan Hudson musi dbać o interesy miasteczka Chłodnica Górska. Za zniszczenie miejscowej drogi skazuje Zygzaka Mcqueen. Ten w ramach obowiązującego prawa musi położyć nowy asfalt na zniszczonej drodze. Drukuj i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki - Dowcipny Złomek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 57 – Złomek uwielbia wygłupy a zwłaszcza nocne wypady w pole. Skrada się cichutko w pobliże śpiących Maszyn i głośnym sygnałem budzi je ze snu. Te z przerażenia przewracają się i leżą nieruchomo. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z serii Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Luigi


Kolorowanki do druku seria Auta nr 58 – Luigi, właściciel sklepu z oponami w Chłodnicy Górskiej ma szeroki wybór towaru, tu każde auto znajdzie coś dla siebie. Chwilowo jest kiepsko z klientami ale Luigi nie traci dobrego humoru i wierzy, że jeszcze przyjdą lepsze czasy. Pomaluj Auto Luigi kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Edek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 59 – Wóz strażacki Edek z reguły jest trochę nieśmiały. Bardzo łatwo go przestraszyć, a wtedy chowa się w swojej strażnicy. Bywa jednak pomocny, jeśli nic się nie pali może do połysku umyć każdy samochód. Wydrukuj i pomaluj wóz strażacki Edek kolorowanka dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Wyścig


Kolorowanki do druku seria Auta nr 60 – Hudson i Zygzak Mcqueen właśnie szykują się do startu, kto wygra ten wyścig? Zygzak jest bardzo pewny siebie, lubi brawurową jazdę, lecz stary Hudson ma inne atuty, jest spokojny, opanowany i bardzo dobrze zna trasę wyścigu. Pomaluj kolorowankę dla dzieci wyścig.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek