ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciekawskie Lwiątko


Kolorowanki do druku Król Lew nr 3 – Małe lwiątko Simba dopiero co zaczyna poznawać świat. Wszystko dookoła wydaje się tak bardzo interesujące, że maluch otworzył mordkę z zachwytu. Wschód słońca może zahipnotyzować każdego.. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pod Nogami Słonia


Kolorowanki do druku Król Lew nr 4 – Simba i jego przyjaciółka Nala, bawią się razem biegając tak szybko jak to dla nich możliwe. Przy okazji wpadli pod nogi ogromnego słonia. Maluchy powinny uważać bo to mogłoby się źle skończyć. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wyścigi na Strusiach


Kolorowanki do druku Król Lew nr 5 – Tym razem małe lwiątka wpadły na szalony pomysł aby ścigać się na strusiach. Te nielotne ptaki potrafią biec naprawdę szybko, można powiedzieć, że to jest jak jazda wyścigowym samochodem. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wierni Kompani


Kolorowanki do druku Król Lew nr 6 – Pewnego razu Simba spotkał na swej drodze dwa zwierzątka, które zostały jego wiernymi kompanami. Surykatka Timon i guziec Pumba zwykle powtarzają słowa Hakuna matata co po prostu znaczy „nie martw się”. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mufasa i Simba


Kolorowanki do druku Król Lew nr 7 – Mufasa, ojciec małego Simby tłumaczy synowi jakie panują zasady w dziczy. Kto jest wrogiem a kto przyjacielem, jak zachować się w trudnych sytuacjach – to wszystko musi Simba zapamiętać aby przetrwać. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Beztroski Maluch


Kolorowanki do druku Król Lew nr 8 – Dopóki mały lew pozostaje pod opieką rodziców, nie musi się o nic martwić. Nie ma żadnych problemów a w razie niebezpieczeństwa może liczyć na ojca który z pewnością go obroni. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek