ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szybki Króliczek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 58 – Pomimo tego, że Krzyś jest kilkakrotnie większy od króliczka, nie ma szansy go prześcignąć. Ten mały zwierzaczek ma bardzo silne tylne łapki i potrafi niesamowicie przyśpieszyć. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pomoc dla Maleństwa


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 59 – Nikt nie wie jakim cudem maleństwo Kangurzycy znalazło się tak wysoko na drzewie. Wszyscy razem pomagają kangurkowi bezpiecznie wylądować na ziemi. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koniec Zapasów


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 60 – Kubuś sięgnął po kolejny dzbanek miodu jednak ten okazał się pusty. Puchatek zapomniał, że już wcześniej wyjadł z niego cały miód. Ostatni dzbanek na półce to znak, że czas uzupełnić zapasy. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kłopoty z Nadwagą


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 61 – Ciągłe objadanie się słodkim miodem przyczyniło się do tego, że Kubuś przybrał sporo na wadze i w efekcie utknął w wyjściu. Może teraz uświadomi sobie jak ważne jest zdrowe odżywianie. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Królik na Lodowisku


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 62 – Zimą temperatura spada i tam gdzie była woda pojawia się lód. Królik korzysta z tej okazji i używając długich stóp ślizga się po lodzie niczym zawodowy łyżwiarz. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zniszczona Uprawa


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 63 – Królik pieczołowicie uprawia warzywa bo to zdrowa żywność i dostarcza dużo witamin. Tymczasem Tygrysek bryknął prosto w grządki i bezmyślnie zniszczył całą jego pracę. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek