ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpka z Owocem


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 64 – Ukryta w wysokiej trawie mała małpka objada się w najlepsze znalezionym smacznym owocem. Taka duża przekąska powinna wystarczyć na resztę dnia. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przerwany Posiłek


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 65 – Coś bardzo ciekawego przyciągnęło uwagę małej małpki. To hałas wywołany przez ludzi przerwał posiłek zwierzęciu. Małpka ruszyła w stronę ludzi z ekipy badawczej. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sprytny Złodziej


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 66 – Jane nie zdążyła zareagować kiedy nagle pojawiła się małpka i wyrwała jej z rąk cenne notatki. Krzyk raczej tu nie pomoże, może warto zaoferować zwierzęciu coś w zamian. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na Ratunek Jane


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 67 – Przypadek sprawił, że Tarzan w ostatniej chwili uratował Jane przed upadkiem. Dziewczyna tak bardzo zaskoczyła się spotkaniem z nieznajomym, że omal nie zemdlała. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Język Migowy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 68 – Trochę trudno prowadzić konwersację jeśli zupełnie się nie zna ludzkiej mowy. W tym wypadku język migowy okazał się niezastąpiony. Tarzan mniej więcej opowiedział swoją historię. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maszyna do Pisania


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 69 – Terk pierwszy raz w życiu widzi takie cudaczne mechaniczne urządzenie. Jadalne to nie jest, ale wydaje zabawne dźwięki jeśli mocniej w to uderzyć. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek