ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 69


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Rodzinka w komplecie na obrazku Ben Tennyson jego siostra Gwen oraz dziadek Maks. Trzy postacie na jednym obrazku warto mieć tą kolorowankę w swojej kolekcji. Zapraszamy do zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 70


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Fantom to kosmita który dzięki swojej budowie ma możliwość przenikania przez ściany. Wyglądem przypomina klasycznego europejskiego ducha. Fantom czek na ciebie i lizy na twój talent artystyczny. Już dość ma koloru szarego może dzisiaj pomalujesz go na kolorowo?

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 71


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Tym razem Ben w przebraniu kosmicznego bohatera. Maluj z kolorowankami dla dzieci zawsze znajdziesz fajne malowanki do druku tylko poszukaj.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 72


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Kosmita wyglądem przypominający drzewo moc nie znana. Może znacie tego obcego my niestety klasyfikujemy go jako niezidentyfikowanego. Drukuj i koloruj obrazki to świetna zabawa szczególnie w zimę gdy wieje nudą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 73


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Właśnie rozpoczęła się przemiana w obcego. Jeżeli jesteś fanem Ben 10 na pewno wiesz w kogo Ben właśnie się transmutuje. Wydrukuj kolorowankę, dobrze baw się malując lub wyklejając plasteliną zamieszczone obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 74


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Na obrazku Wielki Kulopłot w ostatniej fazie ataku. Jak zauważyliście dysponuje całkiem pokaźnych rozmiarów pazurami i kłami. Lepiej nie pozwolić mu na bezpośredni kontakt. Zbieraj obrazki z Obcymi sam wybierasz kolory dobrej zabawy od Kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek