ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Falbala


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 5 – Piękna młoda dziewczyna o imieniu Falbala jest obiektem westchnień Obeliksa. Jak to zwykle bywa, zakochany Gall zupełnie traci zmysły na jej widok. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę z ukochaną Obeliksa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Panoramiks


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 6 – Panoramiks to wiekowy druid, który jako jedyny wie jak przyrządzić magiczny eliksir. Dzięki niemu Gallowie otrzymują na krótki czas nadludzką siłę i są niepokonani w walce z każdym wrogiem. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kocioł z eliksirem


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 7 – Druid w ogromnym kotle przygotowuje kolejną porcję magicznego eliksiru. Ważne jest aby przygotować go według ścisłej receptury. Mały błąd przy dodawaniu składników i cała praca na nic. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Obeliks i menhir


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 8 – Obeliks niesie kolejny, kilkutonowy menhir do wioski Gallów. Jako jedyny z osady posiada nadludzką siłę bez limitu czasowego, dlatego w zasadzie jest głównym dostawcą tego materiału. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dzik


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 9 – Dzik trochę za daleko zapuścił się na tereny położone w pobliżu wioski Gallów. Lepiej żeby jak najszybciej stąd zmykał bo inaczej skończy na rożnie jako danie główne tego dnia. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Legionista Rzymski


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 10 – Piechur z legionu rzymskiego trochę się spocił na warcie. Ciekawe czy dlatego, że jest tak ciepło czy z powodu znajdującej się w pobliżu wioski Gallów. Pomaluj kolorami legionistę rzymskiego.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek