ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mucha Ben 10 drukuj


Kosmita Mucha przypomina ważkę. Świetnie lata jego broń to toksyczna substancja oraz ogon zakończony śmiercionośnym ostrzem. Kolorowanki Ben 10 gratka dla chłopców.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zębal Ben 10 maluj


Kolorowanki Ben 10 kosmita Zębal. Zębal to wodny kosmita który świetnie pływa. Jego broń to ostre jak brzytwa szpony oraz zabójcze szczęki. Wydrukuj Zębala dołącz do kolekcji.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szybcior Ben 10 koloruj


Kolorowanki Ben 10 – Szybcior to kosmita który ma refleks niczym błyskawica. Potrafi biegać z zawrotną prędkością 450 km/godz. Posiada także zdolność poruszania się po ścianach oraz powierzchniach które nie są stałe. Zamaluj kolorowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Inferno Ben ten


Malujemy kolorowanki z serii Ben 10. Inferno to kosmita który zamieszkuje gorące gwiazdy. Jest odporny na wysokie temperatury . Potrafi wchłaniać płomienie i ciepło. Jego broń to ogniste pociski i kule ognia. Inferno pomaluj kolorowankę dla dzieci i dołącz kosmitę do swoich prac.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dzikopysk kolorowanki Ben 10


Wydrukuj kolorowankę Ben 10 – Dzikopysk formą kosmita ten przypomina dzikie zwierzę. Posiada niezwykle rozwinięty zmysł węchu, słuchu oraz smaku. Jego broń to zęby pazury jak również pociski wystrzeliwane z grzbietu. Kolorowanka przygotowana do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Diamentogłowy Ben 10


Kolorowanki Ben 10 – Diamentogłowy to kosmita zbudowany z kryształów. Jego ciało jest twardsze od diamentu. Tak twarda skóra ochrania go przed większością fizycznych ataków. Odporny jest na broń laserową i świetlną promienie odbijają się od jego diamentowego ciała. Zapraszamy dzieci na kolorowankę Ben 10 Diamentowy.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek